Božje oko

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

23. apr 2006 23:06

Moj recept je podoben, le malo obogaten, poglej pod sladice - piramida (ne morem prenesti recepta, ker mi napiše, da je servis nemogoče izvesti - vsaj trenutno). Že tam sem napisala, da sem sprva imela model, narejen iz lesa, potem pa sem preko kataloga Quelle naročila trikotni model na stojalu, s katerim sedaj delam piramido. LP kača

nevica  

član od: 3.10.2005

sporočila: 45

24. apr 2006 10:32

Gogad ,Gordana ,Kača in Jade -- vsem in vsaki posebej najlepša hvala za vašo prijaznost in hitro posredovane odgovore ! Lp nevica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. apr 2006 17:41

Kako velik je model? Kako so razporejeni bomponi? Kako so veliki? Kako narežemo, da so lepi trikotniki, dimenzija? frina

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

27. apr 2006 18:08

Model - kakšnega narediš oz. kupiš, bonboni - razporediš kot želiš, v ravni vrsti, mešano,..., narežeš pa normalne rezine cca o,5 do 1 cm široke (spet po želji), rezine pa ostanejo lepe če sladico pred rezanjem daš v hladilnik, potem se lepo režejo. LP gordana

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

27. apr 2006 19:01

Za ta recept ,ki sem ga napisala mora biti model dolg več kot en meter ,ne vem točnih dimenzij ,če te zanima lahko izmerim.Žele bonbone vzamem tiste v kockicah in se lepo zlagajo eden zraven drugega.Naredim ga zvečer ,dobro optežim in dam na hladno. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti